Inne art. poligraficzne

 

 

 

 

KLEJ INTROLIGATORSKI CR

 

Uniwersalny klej stosowany w ręcznych i maszynowych procesach introligatorskich, wytworzony z plastyfikowanych wodnych dyspersji polioctanu winylu (PVAc) z dodatkami. Klej jest białą cieczą.

Po wyschnięciu tworzy bezbarwną, przezroczystą, miękką i elastyczną błonę klejową. Posiada zezwolenie PZH na stosowanie do sklejania opakowań mających bezpośredni kontakt z artykułami żywnościowymi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TEKTURA INTROLIGATORSKA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TEKURA NA PODSTAWKI DO PIWA – BEERMAT TOP

Drzewne, dwustronnie pokryte warstwami bezdrzewnymi, wodotrwałe, niepowlekane tektury na podstawki do piwa w kolorze kremowym. Występują w formacie 70 x 100cm. Cechuje je duża objętość właściwa (pulchność) co sprawia że są bardzo chłonne. Mogą być stosowane do wytwarzania aromatyzowanych odświeżaczy powietrza.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KARTONY PUDEŁKOWE

 

KARTONY  PUDEŁKOWE DRZEWNE

Wysokiej jakości drzewne kartony i tektury pudełkowe o dużej gramaturze

i sztywności z dwukrotnie powlekaną stroną wierzchnią. Strona spodnia biała lub z odcieniem kremowym. Przeznaczone głównie do produkcji pudełek, okładek oraz pocztówek. Strona wierzchnia przydatna do zadrukowywania wielobarwnego.

 

KARTONY  PUDEŁKOWE MAKULATUROWE

Makulaturowe kartony i tektury z dwukrotnie powlekanym wierzchem. Strona spodnia szara. Przeznaczone do produkcji opakowań. Strona wierzchnia przydatna do zadrukowywania wielobarwnego.

 

 

 

 

 

 

 

 

PAPIER PAKOWY

Arkuszowy, niesortowany celulozowy papier do ręcznego pakowania. Niebielony o barwie naturalnej z jednostronnym połyskiem, prążkowany. Wyróżnia się dużą wytrzymałością. Występuje w formacie 105 x 126cm

i gramaturze 70 , 80 gm2